Noc v hotelu Space Capsule v Číně

Hotel se nachází se v okrese Bao’an Shenzhen v čínské provincii Kuang-tung. Hotel Pengheng Space Capsule je docela jiný od obvyklých turistických hotelů. Pro začátek, pokud hledáte prostorné pokoje s panoramatickým výhledem zde je nenajdete. Nicméně, pokud jste sci-fi nadšenec, který oceňuje nejnovější technologie a má rád čisto a servis bez vyrušování, budete ve svém živlu!

robot

Založen na konceptu – Capsule hotelů, obsahuje mužské i ženské kapsle – pokoje. Hotel se nachází v největší městské čtvrti v jednom ze tří Shenzhen okresů ležících mimo speciální zónu rozvoje, a je ideálně situován pro návštěvy slavného tématického zábavního parku Window of the World nebo East Gate Shenzhen pěší zóny.

robottwo

Co vlastně dělá Pengheng Space Capsule Hotel vyjímečný jsou jeho zaměstnanci. Jsou pozorní a dobře vychovaní, poslouchají příkazy a směrnice? Ano, všichni. Líbí se mi fakt, že hotel je složený z robotího personálu vrátní, recepční a číšníci jsou všechno roboti a ačkoli je tam malé množství lidských zaměstnanců, tito nadaní kyborgové nemají žádné problémy s potřebami svých hostů. Jednoduše zadejte příkazy na jednom z tabletů, které obdržíte a váš robot číšník vám přinese horký nápoj nebo občerstvení v elegantním PH Aperitiv-café baru! Hotel nabízí útočiště, pro hraní her nebo kontrolu e-mailů prostřednictvím mnoha počítačů, které jsou k dispozici.

robotoneSamotné pokoje jsou pohodlné a dobře vybavené. Klimatizace, bezplatná Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a pracovní stůl zajistí, že se můžete starat o své podnikání, nebo jednoduše surfovat po internetu. Zavazadla mohou být uloženy na recepci, která je otevřená a obsluhována roboty 24 hodin denně. Penghang Space Capsule Hotel se stal nezbytnou volbou místních i zahraničních návštěvníků, a je inspirován technologií a nadšenci kosmického věku, kteří touží spát ve vesmírné stanici, nebo na palubě futuristické ponorky!

Capsule hotely nejsou v Japonsku či Číně novinkou, jde o relativně levné a čisté ubytování s vysokým standardem. V případě Space Capsule Hotelu v Penghangu byl koncept dále rozveden. Noc v tomto hotelu vyjde na 6,81 liber tj. cca 2800 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.